SIE English Sony Interactive Entertainment Inc. Uncategorized 15 nejlepších aktiv do práce v Corfu, Řecko

15 nejlepších aktiv do práce v Corfu, Řecko

Svěží interiéru, nedotčené pobřeží, jedinečné skalní útvary a romantické hlavní město. To vše a více lze nalézt na ostrově Korfu, cílem, který nás opravdu potěšil během naší cesty do Řecka. Existují nekonečné věci v Corfu, nikdy se nebudete nudit.

Nejsevernější (a nejoblíbenější) ionského ostrovního řetězce, Corfu je vlastně velmi blízko k pevninskému Řecku a zemí Albánie a Itálie.

Kvůli jeho blízkosti a historii s pevninskou Evropou byl Island Korfu vlastně jedním z prvních řeckých ostrovů zažít masový cestovní ruch.

Kvůli tomu má Korfu mnoho možností ubytování, mnoho restaurací a barů a více kosmopolitní pocit než mnoho dalších řeckých ostrovů.

Řecko je jedním z nejdůležitějších zemí, které cestují a také jedním z nejlepších zemí pro kuchyni, takže to není překvapení, že Corfu má nějakou úžasnou hodnotu a neuvěřitelné pokrmy, které se snaží také zkusit.

Strávili jsme týden v Korfu (včetně našeho 10 let výročí) a podél cesty měli mnoho jedinečných zážitků. To je jedna z nejvyšších míst pro zodpovědnost v Řecku z dobrého důvodu!

Zde je můj seznam 15 nejlepších atrakcí, míst k návštěvě a co dělat v Corfu.

Obsah
1. Pronajměte si loď nezávisle (jeden z nejvíce unikátních aktivit v Corfu)
2. Podívejte se na město Korfu
3. Spánek v ohromujícím ubytování
4. Připojte se k ochutnávce olivového oleje a turné
5. Další informace o výrobě včel a medu
6. Podívejte se na starověký klášter
7. Chill Out Beachside na Paleokastritsa
8. SIP na západu slunce koktejly
9. Plavat na kanálu d’Amour v Sidari
10. Jděte na horském kole kolem Corfu
11. Dopřejte si dekadentní jídlo
12. Jděte plachtění (jeden z nejlepších výletů z Corfu)
13. Dobrovolník s osly
14. Připojte se k jídlu
15. Pronájem skútru
Nyní víte, co dělat v Corfu

1. Pronajměte si loď nezávisle (jeden z nejvíce unikátních aktivit v Corfu)

Věděli jste, že na mnoha ostrovech v Řecku si můžete najmout loď sami a roztrhnout kolem pobřeží? I když nemáte lodní licenci?!

Pokud hledáte věci v Corfu, které jsou jedinečné a zábavné, pronájem lodi je určitě to.

Nejprve jsme o tom slyšeli, když jsme byli na turné s luxusními ostrovními událostmi na ostrově Zakynthos. To je jeden z nejlepších věcí, které se máme dělat v Zakynthos, a když jsme neměli šanci na nájemní jednom, když jsme tam byli, věděli jsme, že jsme to museli vyzkoušet někde jinde v Řecku.

Pro naše desetileté výročí jsme to udělali.

Jeli jsme na severovýchodní straně Korfu a setkali se s pronájmovou společností. Po velmi neformálním podpisu dokumentů a jednou přes lodi jsme byli nastaveni. Loď byla 45 koní a mohla by mít šest lidí, čtyři pohodlně.

Pronájem člunu je skvělý způsob, jak vidět pobřeží Korfu
Shozding podél ohromující pobřeží, zastavení u moře taverny pro jídlo a pití, a zakotvení na tajných zátokách, aby skočil do Jónského moře, jak zábavné je to?!

Pronájem automobilu je nutností pro získání kolem ostrova a vidět interiér, ale najímání lodi je vynikající způsob, jak prozkoumat pobřeží. To je určitě jeden z nejlepších věcí v Corfu. Další informace o tom, že jste svým vlastním kapitánem na den a pronajímáte si loď.

Zde si můžete rezervovat vlastní loď

Zaplatili jsme 80 € na loď v období offseason / ramene (by bylo 120 € v hlavní sezóně)

Lodní plyn na den jízdy nás stojí € 40.

Ujistěte se, že na palubě jsou životní bundy a budete potřebovat své vlastní jídlo a vodu.

Tahání do soukromých zátok je nejlepší část o pronájmu vlastní lodi!
Nezapomeňte na své cestovní pojištění pro Corfu!

Ujistěte se, že máte cestovní pojištění pro cestu do Corfu. Je to jedna věc, kterou byste měli vždy zabalit. Bezpečnostní křídlo je úžasná volba pro cestující, dobrodruhy a vzdálené pracovníky.

2. Podívejte se na město Korfu

Toto město uvedené UNESCO je naprosto krásné. Kvůli tomu, že je pod benátským pravidlem ze 14. století do konce 18. století, může být tato ohromující architektura nalezena stále na tomto ostrově – zejména v hlavním městě Korfu Town.

S benátskými budovami, dvě pevnosti, úzké malé pruhy a četné restaurace, Corfu Town je místem, kde budete chtít strávit nějaký čas zkoumání.

Na dvou příležitostech jsme navštívili, oba časy kolem západu slunce, když teplota byla trochu chladnější.

Procházky ulicemi UNESCO UNESCO Corfu Town

Putovat pastelově zbarvené domy s kuřovým balkonem a dřevěnými okenicemi. Udělejte si cestu přes charakter plněné, dlážděné ulice – ulice tak úzké, že prádlo může být zavěšeno na řadě sTrung mezi dvěma sousedními domy.

Štíhlé uličky se vydávají cestu k otevření plazas naplněných stoly od zaneprázdněných restaurací rozlití na ulici.

Doporučuji navštívit oba během dne, a ve večerních hodinách vidět město ve dvou různých světlech. Je to jedna z nejromantičtějších míst pro kontrolu v Korfu, a pitné víno ve starém městě bylo vrcholem naší cesty do Corfu.

Nejlepší turistika v Corfu Town

K dispozici je vysoce hodnocená turistika, můžete se připojit k záběru města Corfu Town. Můžete se připojit ráno nebo večer. Prohlídka zahrnuje anglicko-mluvící průvodce, navštěvující důležité stránky ve městě, ochutnávky potravin, nápoj a také plné jídlo. Klikněte zde a dozvíte se více a rezervujte si jízdenku.

Další možností je tato pěší turné s průvodcem, který obsahuje sklenku vína na konci! Tento výlet je jedním z nejlepších věcí v Corfu Starém Městě.

☞ Viz také: počasí v Řecku – kdy je nejlepší čas na návštěvu?

Poznámky k návštěvě Corfu Town

Parkování může být těžké najít v Corfu Town. Park jen mimo samotné město a chodit dovnitř.

Důrazně doporučujeme jíst a pití v vinárně Salto. Řecká vína jsou v nabídce zde (€ 20 / láhev, 5,50 € / sklo). Dva předkrmy a dvě sítě stojí 38 €. Jídlo, nápoje a služby jsou vynikající.

Putovat kolem jízdních pruhů a ztratit se. Podívejte se na památky, ale trávíte čas jen meandrující kolem, to je jeden z nejlepších věcí, které se můžete udělat v městě Corfu.

Vstup do staré pevnosti stojí € 6. nosit robustní boty a všimněte si, že není moc stínu.

3. Spánek v ohromujícím ubytování

Je to trochu divné mít ubytování jako vrchol ostrova, ale na Korfu jsou k dispozici některé nádherné možnosti. Zůstali jsme ve dvou úžasných vlastnostech a mohou jim doporučit jak z různých důvodů.

Další informace o tom, kde zůstat v Corfu v našem kompletním průvodci.

Marbella Corfu je správné 5 hvězdy, luxusní resort, kompletní s plány all-inclusive menu, čtyři a la carte restaurace, čtyři bary a restaurace ve stylu formou bufetu, které se podávají čerstvé potraviny na snídani, oběd a večeře.

Nastavit jen pár kroků od pláže Agios Ioannis Peristeron, v blízkosti jižního konce Corfu, to je optimální poloha pro poznávání této poloviny ostrova.

Marbella Corfu opravdu je okouzlující ubytování a pokud je resort dovolená je to, co jste po, pak je to místo pro vás. Strávili jsme zde čtyři noci, ale dvakrát se dostali jen v restauraci – bylo příliš mnoho místních restaurací, které jsme chtěli odhlásit!

Úvodní nápoj a bezplatné víno a ovoce jsou pěkným dotekem, samotná budova je moderní a personál zde jsou neuvěřitelně cenné a přátelské. Bylo to ideální místo k léčbě naší 10 let výročí.

Naše ohromující pokoj v Marbella Corfu, plus venkovní bazén a jídlo v restauraci hotelu Platea řecky

Na severním konci ostrova jsme zůstali na dvě noci u TRYP od Wyndham Corfu Dassia (dříve Corfu Palma Boutique Hotel) a velmi doporučujeme.

S pouze čtyřmi patry má tento nízko-vzestupný hotel intimní pocit. Zůstali jsme ve 4. patře v Superior Design Suite, která byla naprosto ohromující. Pokoje jsou prostorné, světlé a moderní dekor je nádherný.

Hotel nabízí posilovnu a lázně, stejně jako velký venkovní bazén. Jediná nevýhoda je, že se nedostane přímo na pláži, ale jen pár kroků od hotelu. Zaměstnanci jsou přátelští a manažer, Spyros, bude se cítit velmi vítaný!

Naše pobyt jsme si důkladně vychutnali na tento butikový hotel, a doporučujeme ho na základě moderního pokoje, krásnému personálu, lahodnému jídlu a vybavení v nabídce.

Naše ohromující pokoj v hotelu Corfu Palma Boutique Hotel

Vzhledem k tomu, že v Korfu je tolik věcí, a protože ostrov je docela velký, navrhuji rozdělení času mezi severem a jihem, pokud můžete.

Tímto způsobem můžete použít svou základnu na severu, abyste prozkoumali v okolí, pak přepněte do hotelu na jihu a podívejte se na tuto oblast ostrova. Jinak se můžete ocitnout hodně. Dva hotely, které jsem uvedl výše, jsme dobře vypracovali dobře, abychom to udělali.

Máte-li zájem o pobyt v malém bytě nebo penzionu (spíše než hotel nebo resort) během vaší cesty do ostrova Korfu, klikněte zde pro porovnání cen a prohledávání přes četné možnosti pro Booking.com.

4. Připojte se k ochutnávce olivového oleje a turné

Na ostrově Corfu je více než 4 miliony olivovníků, z nichž 95% z nichž je odrůda Lianolia. Existuje několik produktů, které řecké lidé používají v průběhu věku a olivový olej je jedním z nich. Bylo to vždy velká část jejich stravy, tradic a historie.

Olivové háje poskytují práci a jídlo pro lidi a mají mnoho let. Učení o produkci olivového oleje je jedním z nejdůležitějších věcí v Corfu, a Řecko jako celek.

Strávili jsme líné odpoledne, kteří se potýkají v nějakém olivovém oleji a kouscích jídla a užívali si společnosti majitelů guvernéra. Výlet je jeden z nejlepších věcí, které je třeba udělat v Corfu, když prší.

Odběr lahodných prémiových olivových olejů na guvernérovi

Guvernér je 5. generace, rodinné zařízení na ostrově Korfu. Je to jeden z nejvíce oceněných prémiových olivových olejů. Nejen, že olivový olej chutná lahodná, ale má také neuvěřitelné zdravotní výhody.

Toto ohromující video bylo nám ukázáno na guvernérském mlýně, a přestože bylo natočeno na ostrově Kréta, tradice a hodnoty umístěné na olivovník jsou stejné v Korfu a zbytku Řecka.

Jít na olivovém oleji je jedním z nejlepších věcí v Corfu! Vášeň tito dva bratři mají pro svou rodinnou společnost inspirující.

Můžete si buď rezervovat prohlídku online, nebo udělat něco trochu více vzrušujícího a připojit se k výletu na koloběžci ostrova, který zahrnuje zastávku zde na guvernér, plus vinařství, vyhlídky a oběd. To je výlet je jeden z dobrodružnějších věcí v Corfu. Zjistěte si zde více.

Chuť olivového oleje je mimořádná a zdravotní výhody jsou neuvěřitelné! Opravdu jsme si užívali setkání s rodinou Dafnis, naučit se o výrobku a samozřejmě, ochutnávka.

5. Další informace o výrobě včel a medu

Další řecký produkt, který byl používán po staletí, je med, a to jak pro požitek, stejně jako léčebné onemocnění.

Hippokrates říkali, že tento nektar bohů “čistí vředy a vředy, zjemňuje tvrdé vředy rtů, léčí karbucunky a běžící vředy”. Aristoteles věřil, že med prodloužený život.

Slyšeli jsme o tom, že pan Med “(jehož skutečné jméno je Panagiotis Vasilakis) od Spyros, manažera v hotelu Corfu Palma.

Přijíždějící do kanceláře pana medu, jsme se setkali s měkkým mluveným, chlazeným člověkem, který nám řekl jeho příběh o tom, jak opustil vysoce stresovou kariéru v Aténách za včelařství v Korfu – obchod, o čem věděl, že před příjezdem Mezihlédnout!

Setkali jsme se včely, se dozvěděli o procesu sbírání medu a byly ukázány mnoho přírodních produktů, které dělá.

To je jedna z více jedinečných míst pro kontrolu v Korfu, a jeden z nejvyšších aktivit v Corfu pro rodiny. Nenechte si ujít den s panem Honey.

Přírodní kosmetické výrobky jsou jen některé z mnoha produktů v nabídce v obchodě pana Honey

Panagiotis je vášnivý včelařství a je zájem sdílet své znalosti o včelách a medu s vámi. Prohlídky zde jsou zdarma, včetně vzorků medu.

Odhlášení zde je jedním z více jedinečných věcí, které je třeba udělat v Corfu. Obchod se nazývá MKV – Melissokomiki Kerkyras Vasilakis, který se nachází zde.

6. Podívejte se na starověký klášter

Na ostrově Korfu je více než 250 kostelů a klášterů! Pár standoutů je klášter Vlacherna a klášter Paleokastritsa.

Při jízdě na jih od letiště by bylo těžké ujít klášter Vlacherna, který sedí na vodě, na ostrově vlastní. Ostrov je vlastně spojen s pevninou kamenným mostem, který překračuje záliv.

Kaple byla postavena v roce 1685 a vlastně to byl kdysi nunnerský klášter. V těchto dnech, Vlačerna klášter je klidné místo s cypřišové stromy, které je obklopují, a psi a kočky roaming ar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *