SIE English Sony Interactive Entertainment Inc. Uncategorized 21 Nejlepší Co dělat v Cabo San Lucas, Mexiko

21 Nejlepší Co dělat v Cabo San Lucas, Mexiko

Cabo San Lucas a San José del Cabo jsou dvě města, které tvoří oblast Los Cabos. I když by se mohli sdílet pobřeží, jsou velmi různá místa. Pro takové malé město, tam jsou různé zábavné věci v Cabo San Lucas, aby vás zaneprázdněni.
Nachází se na návrhu Baja Kalifornie, Cabo San Lucas je tam, kde se poušť setkává s oceánem. Je to místo, kde bez ohledu na to, kde jste, jste jen blok od vody.
To je místo, kde můžete zažít různé outdoorové aktivity, obchodu ‘až pokles, a pít, tanec a párty celou noc!

Šel jsem do Cabo San Lucas jako jeden z prvních zastávek na mých líbánkách. Bylo někde někde jsem přidal do našich plánů na poslední chvíli, ale toto ospalé malé městečko! Nechtěli jsme odejít, to je jedna z nejlepších míst k návštěvě v Mexiku.
Zde je nejlepší 21 věcí, které můžete dělat v Cabo San Lucas, že nebudete chtít chybět během vaší dovolené.
Obsah
1. Vezměte velrybou prohlížení plavby (jeden z nejvíce vzrušujících věcí v Cabo San Lucas!)
2. Pojď si plavat na milenci na pláži (Playa del Amor)
3. Získejte koktejl a zobrazit západ slunce
4. Jet lyžování, parasailing a jízda na kajaku v Medano Beach
5. Jíst svou váhu v Tacos & Guacamole
6. Tanec noci pryč u El Squid Roe
7. Vezměte si cestu kolem země
8. Zobrazení rybářů v přístavu
9. Udělejte si denní výlet do San Jose del Cabo (Quintessential Cabo San Lucas Exkurze)
10. Take západ slunce plachetnice
11. Plavat s žraloky velryby (jedna z nejpamátnějších věcí v Cabo San Lucas)
12. Vydejte se na rybářskou chartu
13. Vezměte odnízda velbloudí safari (a získejte zcela volnou tekvelnou ochutnávku)
14. Udělejte si nákupní výlet do luxusní Avenue
15. Jděte potápění nebo šnorchlování na CABO PULMO
16. Podívejte se na oceán, zatímco potápění helmy
17. Prohlédněte si těsnění skoky kolem přístavu
18. Zažijte noční život
19. Naučte se vstát pádlo
20. Připojte se k chutné potraviny a pěší turné
21. Přidejte se k chlastu a výletu potravin (tequila!)
Bonus! Dobrovolník se psy
Nyní víte, co dělat v Cabo San Lucas
Cabo San Lucas: Zdroje a doporučení

(Nezapomeňte se podívat na zdroje cestujících na konci tohoto příspěvku!)
Poznámka: Tento krátký článek byl aktualizován tak, aby odrážel nejlepší atrakce a zajímavosti v Cabo San Lucas v roce 2022, včetně aktualizovaných nákladů, výletů a aktivit. Dbejte na cestu do Cabo!
1. Vezměte velrybou prohlížení plavby (jeden z nejvíce vzrušujících věcí v Cabo San Lucas!)
Moře Cortez je jedním z nejlepších míst v této části světa, aby vstal blízko a osobní s mocnou humpakovou velrybou, a můžete skočit na výhled na velrybu přímo z Cabo San Lucas.
Nejlepší čas jít do Mexika pro vidění velryby je již v listopadu, ale obvykle probíhá od prosince do dubna každý rok.
Vody Surround Cabo jsou známé, že je to hotspot pro chov a jsou také migrační zastávka pro humpbackové velryby, takže vaše šance na špinění jedné z těchto majestátních zvířat jsou velmi vysoké.
Měli jsme to štěstí, že jsme spalili pod 4 velrybami, které si s sebou hráli a několikrát skočit dovnitř a ven z vody. Vidět tyto velryby ve volné přírodě je jedním z nejúžasnějších věcí v Cabo San Lucas.

Rezervujte si místo na jednom z velryba Cabo Adventure’s Whale Whale Safaris. Začíná od $ 89 USD pro dospělého, tito muži vědí, jak najít velryby ze zvuků a vibrací oceánu.
Ne pro slabé srdce, lodě jsou malé, aby zaručily minimální narušení velryb, takže se dostanete mokrý! Den zahrnuje také kulatou přepravu cesty z vašeho hotelu, lehké občerstvení a balená voda po celý den. Jedná se o cabo san lucas exkurze, kterou nebudete chtít chybět.
Pokud je váš rozpočet vyšší, nebo pokud hledáte mnohem luxusnější zážitek, můžete místo toho rezervovat výlet katamaránu. Naučte se mnohem více.
2. Pojď si plavat na milenci na pláži (Playa del Amor)
Loverova pláž a rozvodová pláž jsou spojeny na vlastním malém ostrově podél konce země.
Loverova pláž vypadá do zálivu a je krásně klidný kus vody – ideální pro plavání a vyzkoušet vodní sporty.
Na druhé straně ostrova, Divorce Beach má hektické turbulentní vlny a doporučujeme se proti plavání na této straně kvůli nebezpečným podmínkám.
Dvě pláže, které nemohly být mnohem vhodně pojmenovány.
Loverova pláž je ideálním místem pro dip a potěšení v teplé vodě moře Cortez. Je to dobrý nápad se tam dostat brzy, protože pláž může dostat extrémně zaneprázdněná a přeplněná během poloviny dne.
Mnoho rybářů a provozovatelů lodí vám nabídne zpáteční jízdu na milovník na pláži za malý poplatek (přibližně $ 10 návrat). Ujistěte se, že budete pracovat čas, aby přišli a vyzvedli vás.
Pokud hledáte další místo, abyste se mohli vychladit, podívejte se na pláž Santa Maria, která je Easy Cabo San Lucas exkurze. Jen 20 minut východního pobřeží autobusem nebo půjčovnou autem a dorazíte na pláž.

☞ Viz také: Co dělat v Puerto Vallarta – seznam tOP 20 a pro mnohem více pláží v Mexiku, nenechte si ujít náš seznam nejlepších 10 pláží Puerto Vallarta
3. Získejte koktejl a zobrazit západ slunce
Není nic lepšího než užívat západ slunce s koktejlem v ruce a holé nohy v písku. Zvláště miluji plážové bary, kde je podlaha vyrobena z písku a není tam žádný oblékání.
K dispozici je mnoho různých barů a restaurací v Cabo San Lucas, který se nachází pláž a nabízí krásný výhled na západ slunce. Chcete-li se dostat pryč od davů, vyberte jednu z menších restaurací v přátelském personálu a velmi rychlé služby.
Mangos na pláži je jedním z nejoblíbenějších míst k jídlu na pláži, známé pro jeho šílenství a party atmosféru. Namísto toho jsme si vybrali, abyste přeskočili stranu a získali modrý koktejl v Omega Sports Bar vedlejší dveře, kde všichni sedí venku.

Toto místo má písečnou podlahu a radostné personál, který byl dost laskavý, aby nám nabídli barevné přikrývky, aby se udržely v teple, když se západ slunce a vzduch dostali trochu chladnější.
Naše večeře pro dva, včetně koktejlů, stojí nás jen 500 pesos v Omega (méně než $ 25USD). Prohlížení západu slunce s koktejlem je jistě jedním z nejlepších věcí v Cabo San Lucas.
4. Jet lyžování, parasailing a jízda na kajaku v Medano Beach
Medano Beach je hlavní pláž v Cabo San Lucas. Je to v docházkové vzdálenosti od centra města nebo přístavu, a také poskytuje jen o každém vodním sportu, který si dokážete představit.
Vždycky chtěl zkusit tryskové lyžování? Chcete létat vysoko nad zemí na parasail? Cítíte se jako volný kajak do oblouku? Tyto dobrodružné věci v Cabo mohou být provedeny v Medano Beach.
Na pláži je také domovem četných plážových barů a restaurací, kde se můžete vrátit a odpočinout si s nápojem po dlouhém dni adrenalinového čerpání aktivit.
Ceny pro vodní sporty se liší po pláži, takže je to vždy dobré vidět, jestli jste schopni haggle cenu trochu! Kajak a Paddleboard půjčovna začínají od $ 25- $ 30USD za hodinu, zatímco tryskový pronájem lyží a parasailing začínají od přibližně 70 USD.
☞ Viz také: Co dělat v Playa del Carmen – seznam top 21
5. Jíst svou váhu v Tacos & Guacamole
Jíst Tacos je jistě na tomto seznamu nejlepších věcí, které se mají dělat v Cabo San Lucas … ale je to také jeden z nejlepších věcí, které se moci v Mexiku jako celek!
Nebudete najít tacos nebo guacamole mnohem čerstvější nebo vynikající než ty v Mexiku, a já budu pravdivý – Cabo San Lucas je tam, kde se moje láska k mexickém jídle opravdu vzala. Existují různé taco výplně, ale protože Cabo je na moři, je nejlepší vybrat si čerstvé mořské plody tacos. Jsou chutné!
Jen o každém místě v Cabo San Lucas podává tacos a guacamole, takže jste nikdy daleko od příštího svačinu. Párujte své tacos s tequila a budete se cítit jako místní.
Našli jsme nejlepší guacamole na Omega Sports Bar na pláži, určitě si myslím, že to, kde začala moje závislost guacamole. Pokud jste kolem hlavního města, hlavu přímo pro Las Guacamayas pro některé lahodné tacos (zobrazeno níže). Tacos v Cabo jsou často kolem $ 1.50- $ 2USD cenová značka, tak levné a tak lahodné.

☞ Viz také: Pokud plánujete výlet na druhou stranu Mexika, nebudete chtít chybět náš kompletní průvodce pro Playa del Carmen, naše informace o tom, jak se dostat z Cancúnu do Playa del Carmen a naší kompletní průvodce kde jíst a kde zůstat v playa del carmen.
6. Tanec noci pryč u El Squid Roe
Vypadni z vaší komfortní zóny a dostat večeři a drink na El Squid Roe. Je to bláznivá kombinace restaurace, baru a živého domácího zábavy.
S koktejly v brýlích, které se dostanou k metrem z tabulky, návrat hudby a jiskřivý disco koule, tento eklektický bar udržuje všechny usmívající se a tančí po celou noc (i když si jen tančíte na svém sedadle).
El Squid Roe lze nalézt na Lázaro Cárdenas v centru města Cabo San Lucas. Jsou otevřená každou noc, slouží večeři od asi 18:00, s pravidelnou živou domácí zábavou a tematické noci.
Ceny jídla jsou pravděpodobně o něco více, než byste očekávali v Mexiku – kolem $ 9 – $ 20USD pro hlavní jídlo, v závislosti na vaší objednávce, a kolem 4USD pro koktejl – ale porce jsou velmi velká a atmosféra může ” t beat.
☞ Viz také: Co dělat v San Pancho – seznam top 15
7. Vezměte si cestu kolem země
Návštěva konce půdy je jedním z nejoblíbenějších aktivit v Cabo San Lucas. Konec pozemku (El Arco de Cabo San Lucas) je známý mezník v Cabo.
Neexistují žádné cenoty v Cabo (jako je v Yucatan), ale stále existují nějaké fantastické skalní útvary vidět a vodní dobrodružství mít.
Tyto přírodní formace jsou umístěny na návrhu poloostrově Baja, kde se Tichý oceán stává zálivem Kalifornie. Jedná se o jednu z nejvyšší atrakcí v Cabo San Lucas a z dobrého důvodu.

Udělejte si klidný výlet kolem země, abyste se podívali na některé z úžasných skalních forem, včetně El Arco a Scooby do Rock.
Najdete zde mnoho společností v přístavu, který prodává jejich turnés. Všichni jsou kolem stejné ceny, ale některé z nich budou otevřeny některým jednáním.
Jedna věc, o které si však uvědomují – i když možná budete chatovat a vyjednávat s někým v dokům, kteří mluví anglicky, budou vás na plavbu s pomocníkem, který ne.
Pokud hledáte mnohem více s průvodcem a chcete někoho, kdo mluví anglicky, ujistěte se, že jste o tom vyjednáváte ve vašich jednáních.
Za hodinu jsme zaplatili kolem $ 25USD, který nás postavil kolem zálivu asi hodinu a půl. Každý operátor lodí však něco trochu liší, takže je dobré porovnat ceny a možnosti výletu. Pro delší výlet kolem Los Cabos, klikněte zde.
☞ Pokud plánujete jít do mnohem více oblastí v Baju, nenechte si ujít vinařství Valle de Guadalupe!
8. Zobrazení rybářů v přístavu
Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak strávit večer, když se prohlíží rybáře vraťte se do přístavu po dlouhém dni rybolovu v oceánu.
Ve skutečnosti je to něco, co jsem měl pocit, že jsem byl místní, a pokud hledáte odvíjení věcí v Cabo San Lucas, prohlížení rybářů je dobrý start.
Na konci každého dne, těsně před sluncem zapadá, rybáři se vrátí do přístavu od svého dne na vodě. Pak čistí a střevojí rybu na jednom z kovových lavic kolem doků. Není to nejjednodušší úkol kvůli zlodějním pelikánům shora, a záludné těsnění vedle nich!

9. Udělejte si denní výlet do San Jose del Cabo (Quintessential Cabo San Lucas Exkurze)
Tichá sestra do Cabo San Lucas, San Jose Del Cabo poskytuje mnohem více shodněji, autentickou atmosféru do svého divokého souseda. Toto roztomilé městečko je asi půl hodiny od Cabo San Lucas, na půli cesty zpátky k letišti.
San Jose Del Cabo, stejně jako vlastní velkolepé bílé písečné pláže, nabízí mnohem více klidné nákupní strip, krásný kostel, lahodnou restauraci a možnosti stravování a výjimečného historického centra.
Udělejte si denní výlet do života trochu více poloostrova Baja a lokálního způsobu života. Chcete-li se vydat na tuto výlet, máte pár možností:
Automobilové auto z centra města (nebo on-line s expedia) za jeden den (cca. Cca. Zvažte pronájem auta jako jedna z věcí, které je třeba udělat v Cabo San Lucas, svoboda prozkoumat na vlastním tempu je neuvěřitelná.
Chytit Subur Cabos Bus Service, která běží mezi Cabo San Lucas a San Jose Del Cabo podél cestovní koridoru. Autobus běží každých 20 minut po celý den, počínaje 5:20:00 v Cabo San Lucas až do výše 21:30, a stojí kolem 2,50 dolarů – $ 3 lístek.

☞ Viz také: Co dělat v La Paz, Mexiko – seznam top 21
10. Take západ slunce plachetnice
Pro ještě mnohem úžasnější zážitek západu slunce, vezměte si luxusní 50 stop plachetnice z přístavu. Tyto plavby vás odvezou na moře, kde si můžete vychutnat šumivé víno, speciální koktejly, ledově studené pivo a canapés, když si prohlížíte slunce do horizontu.
Tyto plavby vydrží asi dva a půl hodiny, a také vám nabízejí krásný pohled na západ slunce na konec země – Los Cabos Arch a Lover Beach.
Prohlídky začínají od přibližně 89 USD v závislosti na společnosti a lze si rezervovat buď v pokroku nebo dole Marina v Cabo San Lucas. To je jeden z nejluxusnějších aktivit v Cabo San Lucas.
Klikněte zde a dozvíte se o vysoce hodnoceném západu slunce v Cabo San Lucas, kompletní s večeří a otevřeným barem!

11. Plavat s žraloky velryby (jedna z nejpamátnějších věcí v Cabo San Lucas)
Existuje jen málo věcí jako úžasné jako plavání s velrybami žraloky! Ačkoli tito žraloci jsou humongní (18-33 stop nebo 5,5-10m), tyto jemné obry jsou býložravě a budou klidně plavat kolem vás, než pokračování na jejich cestu.
V Cabo San Lucas, velryba Shark sezóna je mezi září a dubna, jak se vydávají přes moře Cortez.
Koupání s velrybářskými žraloky je odborník

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *