SIE English Sony Interactive Entertainment Inc. Entertainment Svatyně Matinloc: Dvě tváře opuštění v El Nido, Palawan

Svatyně Matinloc: Dvě tváře opuštění v El Nido, Palawan

s bezohledným opuštěním. Tak jsem popsal naši cestu do El Nido obecně. Nebylo zapojeno mnoho plánování. Do toho jsme se ponořili, i když jsme ani nenašli místo k pobytu. A prosadili jsme se s tím, i když jsme byli uprostřed velmi kritické sezóny v práci. Chtěli jsme jen ten pocit míru a nějaký čas pro sebe. Bylo to, jako bychom opustili všechno, co jsme měli ve městě, a slepě jsme skočili na tuto cestu. Ale všechno to stálo za to.

Druhý den jsme začali ostrova v El Nido. Počasí bylo příjemné a vlny byly jemnější než obvykle. Měli jsme se vydat na turné, ale všimli jsme si, jak příznivé byly podmínky plavby v ten den, náš člun zdvořile navrhl, abychom nejdříve absolvovali turné C. Ostrovy turné C jsou dále a dostávají se tam více času, aby si myslel, že bychom mohli využít přátelský den. Domluvili jsme se.

Přál bych si, aby to byl můj dům
Naší první zastávkou byl ostrov Matinloc. Byl to jeden z vzdálenějších ostrovů od vlastního města. Cestou tam jsme prošli několika ostrovy a v příštích několika dnech jsme měli plíživý pohled na to, co pro nás bylo v obchodě.

Po téměř 20 minutách smíchání s vlnami a zpívání písní Kesha s přáteli, naše loď zakotvila na malé bílé pláži, kde nás přivítala socha Ježíše Krista v malé jeskyni a konkrétním altánu (což mi připomnělo Řecko v okamžitý).

Bílá pláž poblíž svatyně Matinloc
Vstup do svatyně je tato nádherná pláž!
Některé náboženské sochy ve svatyni

Zatímco zbytek lodníků zajistil loď, hlavní člun nás vedl doleva a pozval nás, abychom vyšplhali na vápencový útes, který silně stočil na pláži. Sledovali jsme ho a byli jsme odfouknuti. Vrchol útesu nabídl nádherný výhled na některé části ostrova Matinloc a na dalších nedalekých ostrovech a plážích. Odtamtud jsme viděli vlny, které se valily a plácly na bílé pobřeží, když se plavily jiné lodě. Byl to příjemný pocit. Byli jsme jediní lidé v této oblasti a cítili jsme se, jako bychom toto místo vlastnili.

Vzhledem k tomu, že se připomněla, že se jedná o náboženské nebo alespoň duchovní místo – kříž, který silně stojí na nejvyšší vrchol útesů. Mimochodem, útesy jsou strmé a skály se ukazují na jeden nesprávný tah a budete mít krvavé potíže. Sledujte své kroky.

Vidíte, jak ostré a namířené skály jsou? Jeden špatný tah a…
Pláž těsně přes svatyni, jak je pozorováno z horní části útesu
Port vedle svatyně
Nedaleko základny útesu byla úzká dráha přes vodu vedoucí k platformě, která mi připomněla ty staré, opuštěné přístavy, které vidím v televizi. Byli jsme k tomu přitahováni jako nehty, které se rojily kolem magnetu, protože jsme na první pohled věděli, že by bylo perfektní místo pro skok.

Zůstal jsem na platformě trochu déle a obdivoval jsem své okolí, že jsem si neuvědomil, že jsem tam jediný. O chvilku později jsem slyšel, jak moji přátelé volali moje jméno z nedaleké budovy. Byli na terase druhého patra a já si myslel, že chtějí, abych tam také vyšplhal, takže jsem mohl ocenit pohled. Zjevně jen chtěli, abych z nich pořídil více fotografií. Moji přátelé jsou největší.

Z okna…
Svatyně Matinloc byla opuštěna
Pohled na pláže byl z druhého patra budovy fantastický. Ale nebyl to vnější pohled, který mě upoutal, ale vnitřek. Bylo to prázdné. Kromě několika gaučů nebylo uvnitř nic moc. První věc, která mi vstoupila do hlavy, byla: „Hmmmm. Je to perfektní místo pro napětí thriller. “

Ale jo, srandu stranou, místo je fascinující. Vlastně jsem miloval myšlenku, že byla opuštěna, protože to zvyšuje celkovou přitažlivost místa, zejména to, že se jedná o svatyni. Velkou část mě však doufal, že místo bude funkční a bude dobře využíváno. Sayang Kasi.

“Proč je místo prázdné?” Zeptal jsem se našeho lodě.

Odpověděl, že uvnitř bývalo spousta kusů nábytku a dalších předmětů, ale postupoval pomalu. Když se zeptal, proč zůstaly jen pohovky, řekl nám zašklebit se, že to bylo jen proto, že průměrná loď nemůže nést velké pohovky. Všichni jsme se smáli, ale byl to smutný, proč-am-i-laughing se smíchem. Nemám způsob, jak ověřit, zda to, co nám náš Boatman řekl, je pravda.

Zůstali jsme dalších 10 minut na místě. A zatímco jsme seděli u altánu a mluvili jsme, čas prošel tak rychle, že jsme museli opustit svatyni.

Hotely a letoviska nejvyššího rozpočtu v El Nido

Jak skórovali zákazníci Agoda.

Duli Beach Resort. Zkontrolujte sazby a dostupnost! ✅

Spin Designer Hostel – El Nido. Zkontrolujte sazby a dostupnost! ✅

Cavern Pod Hotel & Special Cafe. Zkontrolujte sazby a dostupnost! ✅

Angelnido Resort. Zkontrolujte sazby a dostupnost! ✅

Hotel Cuna. Zkontrolujte sazby a dostupnost! ✅

Hledejte další střediska Palawan!

Další tipy na YouTube ⬇ ⬇

Související příspěvky:

Procházka západu slunce v El Nido, Palawan

Talisay Beach: El Nido, Palawan, Philippines

Secret Beach of Matinloc Island: El Nido, Palawan, Filipíny

Velké a malé laguny: kajaku kolem ostrova Miniloc, El Nido, Palawan

El Nido, Palawan: Vytvoření přátel na pláži Payong-Payong

Bacuit Grill Bar and Restaurant v El Nido, Palawan

Secret Lagoon of Miniloc Island: El Nido, Palawan, Filipíny

Pláž 7 Commandos a 7 ztracených vojáků v El Nido

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *