SIE English Sony Interactive Entertainment Inc. Entertainment TNN: Indie – Místní průvodce odpovídá na vaše mnoho běžných otázek

TNN: Indie – Místní průvodce odpovídá na vaše mnoho běžných otázek

Ahoj všichni,

Chtěl jsem sdílet další video z nedávné události Nomadic Network. Toto je hlavně o „Indii: místní průvodce odpovídá na vaše mnoho běžných otázek“.

Sanjeeta nás provede otázkami, které položí, a věci, které po celou dobu slyší o Indii?

Indie ?? je jedním z těch úžasných průlomů v historii cestování člověka a je Almos …

Ahoj! Omlouvám se, že přerušuji, ale ….

Zdá se, že jste narazili na článek pouze pro předplatitele!

(Už je člen? Přihlaste se zde.)

Tento krátký článek je výhradně pro členy Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program našeho člena, který čtenářům jako vy dává přístup k bonusovým nabídkám blogových příspěvků. Členové také získávají zcela bezplatné knihy, průvodce, kurzy blogování, přístup k našim akcím, opakováním událostí, měsíční dárky, trička, exkluzivní cestovní slevy a další!

Jako člen Nomadic Matt Plus získáte nejen spoustu výhod, aby vaše cesty byly levnější, ale pomáháte nám na dálku vytvářet rozsáhlý cestovní obsah, který milujete!

Nejlepší ze všeho je, že náklady na předplacení méně než náklady na oběd!

Pokud chcete přístup k tomuto krátkému článku (stejně jako 100+ dalších článků pouze pro členy) a všechny ostatní vynikající výhody, připojte se k nomádskému Matt Plus a začněte se dnes z vašich cest dostat mnohem více!

Další informace

Přihlásit se

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *